CELLULIT STOP! – OFERTA SPECJALNA FALA UDERZENIOWA

Czy wiesz, że z cellulitem walczy aż 85% kobiet?

Zwykle występuje w okolicach ud, pośladków, brzucha i ramion. Co ciekawe, problem nie musi dotyczyć tylko osób otyłych. Jest, bowiem schorzeniem, które dotyka również osoby szczupłe, młode, a nawet wysportowane – wyjaśnia Małgorzata Więcławska koordynator Rehabilitacji Leczniczej w CM Medica w Płocku.

Czym jest terapia falą uderzeniową?
Terapia falą uderzeniową polega na wykorzystywaniu ciśnienia powstającego w wyniku emisji fali akustycznej. Metoda terapii falą uderzeniową działa na tkankę łączną w miejscach dotkniętych cellulitem, wprowadzając ją w delikatną wibrację i sprawiając, że ta delikatnie rozciąga się i zwiększa tym samym swoją elastyczność.

Jakie efekty można uzyskać po zastosowaniu serii zabiegów?
Dzięki zabiegom, skóra napina się, co powoduje zmniejszenie objętości, czyli wyszczuplenie leczonych obszarów ciała. Efektem widocznym po wykonanych zabiegach jest wygładzona, jędrna i elastyczna skóra.

Kiedy widoczne są pierwsze efekty?
W wielu przypadkach, efekty są widoczne i wyczuwalne, a także mierzalne, już po 4 do 6 sesji, czyli w ciągu 2 do 4 tygodni. Pierwsze efekty zauważalne są po wykonaniu serii 6 – 10 zabiegów wykonywanych z częstotliwością, co 3 – 4 dni.

Jak przebiega zabieg?
Zakres i sposób leczenia omawia się z pacjentką. Następnie nakłada się żel kontaktowy na obszar poddawany terapii, aby upewnić się, że fale akustyczne dotrą do celu bez straty energii.

Które obszary ciała można poddawać zabiegom?
Najczęściej falę stosujemy na: pośladkach, ramionach, udach.

Ile trwa jeden zabieg?
Na ogół, zabieg trwa około 30 minut.  W zależności od stopnia nasilenia cellulitu, konieczne jest przeprowadzenie  minimum 6 sesji w odstępach 7 dniowych.

Kto nie może skorzystać z zabiegu?
Przeciwwskazaniem do leczenia falą uderzeniową jest ciąża i okres karmienia piersią, choroby serca i układu krążenia, cukrzyca, niewydolność nerek i wątroby, choroby nowotworowe.

Zakres oferty:

  • Pakiet – 5 zabiegów falą uderzeniową.
  • Cena: 150 zł.
  • Oferta ważna: od 26.04.2018 do 25.05.2018

Regulamin_cellulit stop