INFOLINIA: 24 364 70 00

Slide background

KOSMETYKI YONELLE

ZDROWIE TWOJEJ SKORY TO DLA NAS PRIORYTET!
Gabinet kosmetologii i medycyny estetycznej PZU Zdrowie jako pierwszy w Płocku wprowadził innowacyjną, polską markę kosmetyczną Yonelle.

Kosmetyki i zabiegi Yonelle zapewniają ponadprzeciętne efekty, dzięki poprawie przenikania składników aktywnych w głąb skóry. Są tworzone w oparciu o najnowsze odkrycia i poszukiwania naukowe, imponujące doświadczenie oraz znajomość światowych trendów kosmetologicznych. Marka Yonelle korzysta z wiedzy z pogranicza medycyny, farmacji i biologii.

• Innowacja Yonelle – NANODYSKI – to nowatorskie nośniki w postaci płaskich krążków, które transportują składniki aktywne w głąb skóry i pokonują aż 14 warstw naskórka, zwiększając tym wnikanie produktu.
• Podczas zabiegów kosmetolog używa produktów, które budową i składem przypominają biologiczną strukturę skóry.
• Kosmetyki Yonelle zawierają terapeutyczne dawki substancji aktywnych.

Jako jedyna marka kosmetyczna,  Yonelle udostępnia produkty linii profesjonalnej do zakupu dla klientów. To świetna możliwość podtrzymania efektów zabiegów i prowadzenia odpowiedniej pielęgnacji domowej. Szeroką gamę kosmeceutyków możesz znaleźć w naszym gabinecie (przychodnia PZU Zdrowie, Atrium Mosty) natomiast kosmetolog dobierze najlepszy kosmetyk dla Twojej skóry.

 

Facebook

YouTube