INFOLINIA: 24 364 70 00

Slide background

PROGRAMY PARTNERSKIE

Program Partnerski CM Medica

  CM Medica Rabatowa 2014 awersCM Medica Karta Klienta awers

Co to jest?

Program Partnerski to program rabatowy skierowany do klientów CM Medica.

W programie mogą brać udział klienci indywidualni, którzy posiadają Kartę z sercem oraz pracownicy firm, którzy korzystają z pakietu rozszerzonego oraz posiadają kartę klienta.

Jak działa?

Program partnerski realizowany jest w punktach handlowych i usługowych współpracujących z CM Medica. Partnerzy są zobowiązani do udzielania rabatów klientom posiadającym Kartę z sercem oraz Kartę klienta.

Aktualne rabaty znajdują się w zakładce program partnerski – motoryzacja/zdrowie i uroda/biżuteria/ coś dla domu/coś dla malucha/coś dla podniebienia/inne/konfekcja.

Projekt Student

 

Jesteś studentem?

Ten program został stworzony specjalnie dla Ciebie!

Wystartował „Projekt Student”! Już teraz możesz dołączyć do naszej akcji, dowiedzieć się czym jest POZ – Podstawowa Opieka Zdrowotna, dlaczego jest potrzebna, jak możesz z niej korzystać i dlaczego warto wziąć udział w projekcie!

„Ze zdrowiem na Ty” i „Grypa Nie!” to tylko nieliczne z naszych akcji profilaktycznych, które przeprowadzimy specjalnie dla Ciebie! W ich trakcie bezpłatnie skorzystasz z konsultacji z lekarzami, dietetykami, zbadasz sobie poziom cukru i ciśnienia.

Ale to nie wszystko!

Każdy student, który dołączy do naszej akcji, otrzyma prestiżową Kartę Studenta, która będzie go upoważniać do otrzymywania zniżek u naszych partnerów.

Facebook

YouTube