INFOLINIA: 24 364 70 00

Slide background

PAKIET SKUTECZNE ODCHUDZANIE

Zrealizuj marzenie o zgrabnej sylwetce!

Większość z nas ma za sobą wiele diet i prób zrzucenia zbędnych kilogramów.
Nawet, jeśli dzięki ograniczeniu spożywanych kalorii udawało się nam schudnąć, zazwyczaj stracone w czasie diety kilogramy wracały.

Co więc zrobić, by utrata wagi okazała się długotrwała?
Skorzystaj z pakietu zabiegów rehabilitacyjnych ,,Skuteczne odchudzanie”, który oprócz skutecznego odchudzania pozwoli także na chwilę odprężenia.


ZAKRES PAKIETU


Osoby korzystające z pakietu zabiegów rehabilitacyjnych „Skuteczne odchudzanie” będą miały możliwość skorzystania z zabiegów ujędrniających sylwetkę:

  1. Elektrostymulacja (5 zabiegów)
  2. Masaż antycellulitowy bańką chińską (2 zabiegi)
  3. Fala uderzeniowa (3 zabiegi)

Elektrostymulacja – to zabieg rehabilitacyjny wykorzystywany w odnowie biologicznej w celu spalania tkanki tłuszczowej oraz rozbudowie tkanki mięśniowej. Dzięki wysyłanym przez urządzanie impulsom elektrycznym doprowadza organizm człowieka do skurczu, który wiąże się z wytwarzaniem energii. Poprawia się napięcie tkanki łącznej i lokalne krążenie krwi oraz płynów tkankowych. Grupy komórek tłuszczowych ulegają większemu rozproszeniu. Ma to bardzo korzystny wpływ na jędrność skóry i zmniejszanie cellulitu.
Już po kilku zabiegach widoczna jest wyraźna poprawa napięcia skóry, wzrost jej elastyczności, tkanka tłuszczowa ulega znacznej redukcji.

Masaż antycellulitowy bańką chińską – zgrabna sylwetka oraz ujędrniona, gładka skóra są marzeniem wszystkich kobiet. Niestety czynników zewnętrznych oraz wewnętrznych, które niszczą nasze ciało. Najczęstszym problemem kobiet w dzisiejszych czasach jest cellulit. Występuje cellulit wodny i tłuszczowy. Większość zabiegów jest jednak bardzo kosztownych, dlatego warto wykorzystać inne walki z cellulitem. Najpopularniejszą metodą jest masaż z wykorzystaniem baniek chińskich. Jednak należy pamiętać, iż nie należy korzystać z masażu przy chorobach krzepliwości krwi, świeżych urazach, chorobie nowotworowej.

Fala uderzeniowa– Terapia falą uderzeniową polega na wykorzystywaniu ciśnienia powstającego w wyniku emisji fali akustycznej. Metoda terapii falą uderzeniową działa na tkankę łączną w miejscach dotkniętych cellulitem, wprowadzając ją w delikatną wibrację i sprawiając, że ta delikatnie rozciąga się i zwiększa tym samym swoją elastyczność.

Zabieg falą uderzeniową zwalcza niedoskonałości skóry. Stymuluje powstanie kolagenu w skórze i warstwie podskórnej oraz w głębiej położonych tkankach intensywnie je ujędrniając. Oprócz tego działa na ukrwienie organizmu polepszając metabolizm i mikrocyrkulację. Dodatkowo zabieg ten poprawia krążenie limfy, co usprawnia drenaż płynów i szybsze odprowadzenie zbędnych metabolitów tkankowych. Efektem zabiegu jest wygładzona, jędrna i elastyczna skóra.


CENA: 219 ZŁ


  • Z programu mogą skorzystać osoby w wieku powyżej 18 lat.
  • Uprawienia do korzystania ze świadczeń objętych pakietem nadawane są w momencie zakupu.
  • Realizacja pakietu jest możliwa w terminie 6 miesięcy od daty zakupu.
  • Opłata dokonywana jest we wszystkich punktach CM Medica: przy ul. Chemików 7, Kutrzeby 11.

Skontaktuj się z nami: od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 – 15.30

e-mail:  sprzedaz@cmmedica.pl

Facebook

YouTube