INFOLINIA: 24 364 70 00

Slide background

ZABIEGI

Oferta Gabinetu Podologicznego

 1. Pedicure podologiczny
  Kompleksowy zabieg pielęgnacyjno-profilaktyczny paznokci i skóry stóp, szczególnie zalecany w przypadku seniorów, sportowców, osób chorych na m.in. cukrzycę, łuszczycę, rogowca skórnego.
  Czas: 75 min Cena: od 130 zł do 150 zł

 2. Opracowanie płytki paznokciowej
  Zabieg wskazany w przypadku zmian paznokci, takich jak: deformacje, zgrubienia, pękanie, zanikanie, wrastanie i wkręcanie powstałe np. po operacji usunięcia paznokcia.
  Czas: 30 min Cena: od 60 zł do 100 zł

 3. Usuwanie modzeli i odcisków
  Odciski i modzele to obszar nagromadzonego, zrogowaciałego naskórka. Powstają na skutek ucisku i tarcia, często powodując dyskomfort w postaci bólu i nieestetycznego wyglądu. Powinno się je usuwać regularnie, zapobiegając powstawaniu stanów zapalnych.
  Czas: 40 min Cena: od 70 zł do 90 zł

 4. Terapia pękających pięt i rozpadlin skórnych
  Po zdiagnozowaniu pękających stóp, podolog usuwa zrogowaciały naskórek, przynosząc szybką ulgę i poprawę stanu skóry. Zaniedbanie pękających pięt i rozpadlin skórnych może prowadzić do poważnych infekcji.
  Czas: 40 min Cena: od 70 zł do 90 zł

 5. Terapia brodawek wirusowych dłoni i stóp
  Brodawki to zmiany skórne typowe u dzieci i osób młodych, rzadziej zdarzają się u osób dorosłych. Wywołane przez brodawczaka ludzkiego (HPV), przenoszą się poprzez bezpośredni kontakt z nosicielem. Wirusy odpowiedzialne za brodawki powodują znaczne osłabienie organizmu i mają tendencję do rozmnażania, powinny być jak najszybciej usuwane. Brodawki często są mylone z odciskami, dlatego istotna jest ich prawidłowa diagnoza w celu zastosowania odpowiedniego leczenia.
  Czas: 30 min Cena: od 60 zł

 6. Terapia wrastających paznokci
  Stan zapalny wywołany wrastającym paznokciem u stopy jest przyczyną bólu i uczucia dyskomfortu. Problem dotyczy najczęściej paznokci paluchów, rzadziej paznokci drugich palców. W zależności od zaawansowania schorzenia, podolog dobiera odpowiednią technikę korekcji wrastającego paznokcia: tamponada wałów paznokciowych, klinowe podcięcie płytki paznokciowej, terapia ortonyksyjna (klamrą ortonyksyjną Fraser’a).
  Czas: 30 min Cena: 80 zł

 7. Opracowanie paznokci problematycznych (grzybicznych, łuszczycowych, dystroficznych)
  Zabieg mający na celu zniwelowanie schorzeń i defektów paznokci, takich jak grzybica, czy łuszczyca, które często bywają mylone. Podolog podejmuje leczenie odpowiednio dobranymi preparatami, wdrażając dalszą pielęgnację domową.
  Czas: 30 min Cena: od 80 zł

 8. Medyczna protetyka płytki paznokciowej
  Zabieg rekonstrukcji uszkodzonej lub zmienionej chorobowo płytki paznokcia przy zastosowaniu żywicy medycznej KeryFlex®. Protetyka trwa 6-8 tygodni, może być stosowana na stopach i na dłoniach. Przywraca zdrowy i estetyczny wygląd paznokci. Usunięcie krwiaka podpaznokciowego Krwiak podpaznokciowy jest to wylew uszkodzonych naczyń krwionośnych, powstały pod wpływem uderzenia, tarcia lub ucisku. Paznokieć zmienia kolor, kształt, zdarza się, że ulega również oddzieleniu od łożyska. Krwiaki podpaznokciowe wymagają fachowej pomocy podologa, który usunie krew, założy specjalistyczny opatrunek i zabezpieczy chory paznokieć.
  Czas: 1 szt. 45 min, 2 szt. 60 min Cena: 100 zł

Facebook

YouTube